Աֆրիկյան արժեքավոր հաճախորդներ այցելում են մեր ընկերություն, միասին փնտրում են համագործակցության նոր գլուխ
8.20-ին մեր ընկերությունը պատիվ ունեցավ ողջունել Աֆրիկայից ժամանած թանկարժեք հաճախորդների պատվիրակությանը, ովքեր ժամանեցին մեր ընկերություն և ջերմորեն ընդունվեցին մեր ավագ ղեկավարության և ողջ անձնակազմի կողմից:
Հաճախորդները մեր ընկերություն են եկել երկու հիմնական նպատակով, մեկը՝ այցելել մեր ընկերության գործարան և գրասենյակ, ավելի լավ հասկանալ մեր ընկերության հզորությունը և գնահատել արտաքին առևտրի արտահանման փորձը: Մյուսը մեր նորագույն տնային 0248 վազքուղին և առևտրային TD158 վազքուղին փորձարկելն է և պատվերի գինը բանակցելը:
Որպեսզի հաճախորդներին ավելի լավ հասկանան մեր ընկերության ուժը, հաճախորդների ներկայացուցիչները մեր վաճառողների ուղեկցությամբ այցելեցին մեր արտադրական արտադրամաս, գիտահետազոտական կենտրոն և գրասենյակային տարածք: R&D կենտրոնում մեր տեխնիկական թիմը մանրամասնորեն ներկայացրեց R&D նվաճումները և տեխնոլոգիական նորամուծությունները հաճախորդներին՝ ցույց տալով ընկերության առաջատար դիրքը և շարունակական նորարարական կարողությունները ոլորտում:
Այցելությունից հետո երկու կողմերն էլ փորձարկում անցկացրեցին 0248 վազքուղու և TD158 վազքուղու վրա և քննարկեցին արտադրանքի առավելությունները ընկերության նմուշների սենյակում, փորձարկումից հետո մենք գործնական բանակցություններ ունեցանք 0248 վազքուղու և TD158 վազքուղու պատվերի վերաբերյալ, և Հաճախորդը որոշել է փոխանակումից հետո նախ գնել 40GP պատվեր վազքուղու երկու մոդելներից յուրաքանչյուրի համար:
Հաճախորդի այցը մեր ընկերություն ոչ միայն ամրապնդեց փոխըմբռնումն ու վստահությունը երկու կողմերի միջև, այլև լայն տարածություն բացեց երկու կողմերի միջև ապագա համագործակցության համար: Մեր ընկերությունը կօգտվի այս հնարավորությունից՝ շարունակելու պաշտպանել «առաջին հերթին հաճախորդը, առաջին հերթին որակը» բիզնես փիլիսոփայությունը և մշտապես բարելավելու սեփական ուժն ու սպասարկման մակարդակը, ներքին և արտասահմանյան հաճախորդներին ավելի որակյալ ապրանքներ և ծառայություններ տրամադրելու համար և միասին աշխատելու համար ավելի լավ ապագա: